REZERVUJTE SI TERMÍN

Telefonické objednávky vybavujeme v čase od 9:00 do 15:00 - počas pracovných dní.
Po 15:00 je k dispozícii odkazová služba

POVEDALI O NÁS

Daniela ma česala na jeden ples a aj keď viem, že dokáže vytvoriť na hlave neuveriteľné kreácie, páčilo sa mi, že vycítila môj osobný sklon k jednoduchším účesom. Bola som veľmi spokojná, lebo mne nesedí hocičo, pri mne treba byť s česaním aj líčením opatrný. Daniela ma vystihla perfektne !

Adela Banášová, Slovenská moderátorka

Danielku som pred fotením nepoznala a bála som sa, či to nepokazí. Ale keď som si sadla na stoličku a začali sme komunikovať, už vtedy mi padla doka a výsledok bol skvostný a čarovný účes, za ktorý som jej nesmierne vďačná ! Je to človek s veľkým srdcom a bohatými skúsenosťami.

Božka Candráková, farmárka

Je skvelé vidieť človeka, ktorý miluje svoju prácu a vyžíva sa v nej. Takto vnímam úžasnú Danielku s ktorou bola radosť spolupracovať. Nielenže má zlaté ruky ale navyše to je aj veľmi milá osôbka. Budem sa tešiť na naše ďalšie stretnutia a na fantastické účesy, ktorými ma vždy ohromila.

Soňa Skoncová, známa modelka & moderátorka

Šikovnejšie ruky , než sú tie Danielkine , nepoznám ... Dokonale účesy, prístup , neuveriteľný cit pri práci a spracovaní rôznych účesov . Vďaka Danielke boli moje fashion prehliadky dokonalé. Vďaka Danielke , boli a verím, že ešte aj budú moje prehliadky Top!

Judita Hrubyová, Miss Universe SR

JEDNODUCHÉ ÚČESY

Jednoduché účesy patria ako už názov hovorí medzi jednoduché a menej náročné pri samotnej tvorbe. Sú obľúbené zväčša u žien, ktoré sú viac pracovne vyťažené, ale sú aj dámy, ktoré obľubujú iba jednoduché účesy a radi ich nosia aj na rôznych spoločenských podujatiach.

SPOLOČENSKÉ ÚČESY

Spoločenské účesy sú žiadané a obľúbené pri spoločenských udalostiach ako sú plesy, rôzne spoločenské podujatia, stužkové, promócie atď. Pri tvorbe účesu treba klásť veľký dôraz na tip tváre, vysoké alebo nízke čelo, uši ak odstávajú, dĺžka krku, či dáma nosí okuliare, od tipu postavy a v neposlednom rade účes treba prispôsobiť k spoločenským šatám.

SVADOBNÉ ÚČESY

Svadobné účesy patria iba nevestám a tá sa stáva stredobodom pozornosti - čo znamená, že účes musí byť dokonalý a musí ladiť do detailov. Tu je dôležité, či sa použije závoj, aké doplnky nevesta použije a taktiež typ tváre, či je vysoké alebo nízke čelo, tvar uši, dĺžka krku, či nevesta nosí okuliare, tip postavy a tak ďalej.

TRENDOVÉ ÚČESY

Trendové účesy sa trošku líšia od ostatných účesov. Mikáda, vlny, vrkoče, copy a chvosty, ktoré dokážeme nekonečne meniť tak, aby vyhovovali každej tváry a osobitému štýlu. Všetko záleží aj od fantázie a požiadavok klienta.

DOSTUPNOSŤ SALÓNU

Vyberte si termín