BALÍK PRE NEVESTU

Salón HAIR CLINIC DANIELA pripravil špeciálny balíček služieb, kde má nevesta dostatočný čas nielen na účes, ale má čas aj na líčenie, fotenie a v neposlednom rade výber svadobných šiat.

Vo Váš svadobný deň po dohode s budúcou nevestou balík zahŕňa, líčenie, česanie, fotografovanie u Vás doma. Sme toho názoru, že takáto forma služby je vyhovujúca pre budúcu nevestu a nie len pre ňu, ale aj pre svadobnú mamku a všetkých príbuzných nakoľko v deň svadby sme ochotní učesať a nalíčiť okrem nevesty aj všetkých, ktorí budú mať o služby vizážistu a kaderníka záujem. Tu však rola kaderníka a vizážistu nekončí, ale úpravy pred obradom, aj po obrade až do konca svadby ma na starosti stále kaderník, vizážista . Samozrejme, že po ruke je profesionálny fotograf, ktorý sa postará o tie najkrajšie momenty z celého svadobného dňa. Bonusom pre svadobný pár je strih a úprava vlasov ženícha zadarmo. To však ešte stále neni všetko.

Balík služieb je možné doplniť o služby fotografa s možnosťou reportáže z prípravy profesionálnych fotografií novomanželov či už v ateliéri, fotografovanie pred svadobným dňom na Vami určenom mieste alebo mieste fotografa a možnosť zapožičania alebo ušitie svadobných šiat za tie prijateľné ceny s našim tímovým partnerom, ktorí je v každom prípade nápomocný a šaty Vám ušije aj na mieru za veľmi krátky čas.

Česanie, líčenie, fotografovanie a výber svadobných šiat na jednom mieste.

Ak máte záujem o tento výhodný balík tak nám prosím napíšte.

DOSTUPNOSŤ SALÓNU

Vyberte si termín